Personel İstihdam Duyurusu - METES
Personel İstihdam Duyurusu

Sınav ve belgelendirme hizmetlerinde çalışmak üzere 1 adet tam zamanlı personel istihdam edilecektir. Başvuru şartları aşağıda yer almaktadır.

Değerlendirici Ölçütleri
Ölçme ve değerlendirme konusunda bilgili olması gereken değerlendiricinin aşağıdaki ölçütlerden en az birini karşılıyor olması gerekmektedir.

1.Üniversitelerin Kimya Bölümü, Kimya (Kimya Teknolojisi) Öğretmenliği, Makine Öğretmenliği, Kalıpçılık Öğretmenliği, Talaşlı Üretim Öğretmenliği (Tesviye), Metal Teknolojisi Öğretmenliği (Metal İşleri), Makine Resmi ve Konstrüksiyon Öğretmenliği, Tasarım ve Konstrüksiyon Öğretmenliği, Polimer Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Metalurji Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Endüstriyel Tasarım Mühendisliği ve İmalat Mühendisliği bölümlerinin en az birinde eğitim almış ve en az 3 yıl plastik enjeksiyon üretimi, plastik profil üretimi, plastik şişirme film üretimi konularında deneyimli veya en az 3 yıl bu bölümlerde eğitmen olarak çalışmış olmak,

2.Plastik enjeksiyon üretiminde, Plastik profil üretiminde, Plastik şişirme film üretiminde en az 5 yıl deneyimli ve meslek yüksek okullarının Kimya, Plastik Teknolojisi, Makine Teknolojisi (Makine), Metal Teknolojisi (Metal İşleri) bölümlerinin birinden mezun olmak,
3. Plastik enjeksiyon üretiminde en az 10 yıl, Plastik profil üretiminde ve Plastik şişirme film üretiminde en az 7 yıl deneyimli ve meslek liselerinin Kimya Teknolojisi, Plastik Teknolojisi, Makine Teknolojisi (Tesviye), Metal Teknolojisi (Metal İşleri) alanlarının birinden mezun olmak.